Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Qingdao North Torch Machine Tool Co.,Ltd
Ana sayfa

Qingdao North Torch Machine Tool Co.,Ltd

Çin Qingdao North Torch Machine Tool Co.,Ltd Sertifikalar
Çin Qingdao North Torch Machine Tool Co.,Ltd Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

Qingdao North Torch Machine Tool Co.,Ltd

1 2 3 4
Qingdao North Torch Machine Tool Co.,Ltd Qingdao North Torch Machine Tool Co.,Ltd Qingdao North Torch Machine Tool Co.,Ltd Qingdao North Torch Machine Tool Co.,Ltd
Meeting Room

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : NTM veya özelleştirilmiş torna da mevcuttur
No. Çalışanları : >200
Yıllık satış : 8000000-10000000
Yıl kurulan : 1969
İhracat p.c : 70% - 80%
Company Features: Specially designed and manufacture customized lathe
Qingdao Kuzey Torch Machine Tool Co, Ltd 1969 yılında kurulmuştur. Aslen Kuzey Çin Deniz Filosu Havacılığının (Havacılık Makine Fabrikası) Liuting Havaalanı Askeri Teşebbüsüne aittir ve esas olarak uçak bakım, yedek parça işleme, orta ve küçük ölçekli makine imalatı vb. 1999 yılında merkezi askeri komisyon ve devlet konseyi tarafından düzenlenen belgeye göre, şirket askeri teşkilattan özel bir şirkete değiştirildi ve sürekli olarak geliştirildi.

Torna Tezgahı, Flanş Torna Tezgahı, Yatay Torna Tezgahı, CNC Ağır Hizmet Tipi Yatay Torna Tezgahı, Rulo Torna Torna Tezgahı, Pervane Torna Torna Tezgahı, Konvansiyonel Torna Tezgahı, CNC Son Yüz Torna Tezgahı, Otomobil Tekerlek Göbeği Torna Tezgahı, Büyük Zemin Tipi Torna Tezgahı, CNC Delme Torna Tezgahı ve CNC freze Torna tezgahı, şirketin önde gelen ürünleridir. Bu makineler enerji ve nakliye, madencilik ve metalurji, demiryolları ve gemi yapımı, boru kalıplama, otomobil parçaları, rüzgar enerjisi kimya endüstrisi ve diğer makine imalat sanayilerine yaygın olarak uygulanır.

Bir bilim ve teknoloji birliği oluşturmak için yerli yüksek eğitim kurumları ile birlikte mükemmel CAD / CAM bilgi işlem ve 3D tasarım yazılımı sunuyoruz. Her yıl ortalama 5'ten fazla yüksek teknik patent ürünü piyasaya sürüyoruz.

Şirket ISO9001 uluslararası kalite yönetim sistemi belgelendirme, CE Belgesi, EAC Belgesi, BV Belgesi vb. Geçti ve Qingdao Hükümeti tarafından desteklenen 100 aşamalı büyüme kuruluşundan biri oldu. Aynı zamanda ulusal inovasyon fonları tarafından desteklenen bir kuruluştur. Shandong eyaletinde önemli bir kuruluş olarak, büyük taban tipi torna tezgahlarını araştırıp üreten ilk kuruluşuz.

Ürünlerimiz Gürcistan, Rusya, Hindistan, İran, Panama, Kolombiya, Brezilya, Endonezya, Avustralya, Meksika, Amerika, Fransa, İran, Şili, Norveç, Tayland, Pakistan, Arjantin vb. düşük fiyat ve profesyonel satış sonrası hizmet kalitesi, bizi diğer rakiplerden ayırır ve yurtiçi ve yurtdışı müşterilerinden iyi bir ün kazanır.

“Çeşitlilik ve mükemmellik arayışı” konsepti ile müşterilerimize üstün ürünler ve hizmetler sunmayı amaçlıyoruz.

Tag: Çin Profesyonel Torna Üretici, Torna Makinesi, Yatay torna, CNC torna, Boru Torna, Rulo Torna torna, Dikey Torna.

İletişim bilgileri
Qingdao North Torch Machine Tool Co.,Ltd

İlgili kişi: Anna Sun

Tel: 18266613366

Faks: 86-532-87729858

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)