Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Qingdao North Torch Machine Tool Co.,Ltd
Ana sayfa

Qingdao North Torch Machine Tool Co.,Ltd

Çin Qingdao North Torch Machine Tool Co.,Ltd Sertifikalar
Çin Qingdao North Torch Machine Tool Co.,Ltd Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

Qingdao North Torch Machine Tool Co.,Ltd

1 2 3 4
Qingdao North Torch Machine Tool Co.,Ltd Qingdao North Torch Machine Tool Co.,Ltd Qingdao North Torch Machine Tool Co.,Ltd Qingdao North Torch Machine Tool Co.,Ltd
Toplantı odası

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : NTM veya özelleştirilmiş torna tezgahı da mevcuttur
No. Çalışanları : >200
Yıllık satış : 8000000-10000000
Yıl kurulan : 1969
İhracat p.c : 70% - 80%
Company Features: Specially designed and manufacture customized lathe

Qingdao North Torch Machine Tool Co., Ltd 1969 yılında kurulmuştur. Aslen Kuzey Çin Deniz Filosu Havacılığının (Havacılık Makineleri Fabrikası) Liuting Havaalanı Askeri Teşebbüsüne aitti ve öncelikle uçak bakımı, yedek parça işleme, orta ve küçük ölçekli makine imalatı vb. 1999 yılında merkez askeri komisyon ve devlet meclisi tarafından yayınlanan belgeye göre şirket askeri işletmeden özel şirkete dönüştürülmüş ve sürekli gelişmiştir.

 

Kaplama Torna Tezgahı, Flanş Torna Tezgahı, Yatay Torna Tezgahı, CNC Ağır hizmet tipi yatay torna tezgahı, Rulo Torna Torna Tezgahı, Pervaneli Torna Tezgahı, Konvansiyonel Torna Tezgahı, CNC Uç Yüz Torna tezgahı, otomobil tekerlek göbeği torna tezgahı, büyük zemin tipi torna tezgahı, CNC Delme Torna Tezgahı ve CNC freze Torna tezgahı firmanın önde gelen ürünleridir.Bu makineler, enerji ve ulaşım, madencilik ve metalurji, demiryolları ve gemi yapımı, boru kalıplama, otomobil parçaları, rüzgar enerjisi kimya endüstrisi ve diğer makine imalat endüstrilerine yaygın olarak uygulanmaktadır.

 

Bir bilim ve teknoloji derneği oluşturmak için yerli yüksek öğretim kurumlarıyla birleştirilmiş mükemmel CAD/CAM bilgi işleme ve 3D tasarım yazılımı sunuyoruz.Yılda ortalama 5'ten fazla yüksek teknik patent ürünü piyasaya sürüyoruz.

 

Şirket, ISO9001 uluslararası kalite yönetim sistemi sertifikası, CE Sertifikası, EAC Sertifikası, BV Sertifikası vb. geçti ve Qingdao Hükümeti tarafından desteklenen 100 aşamalı büyüme kuruluşundan biri haline geldi.Aynı zamanda ulusal inovasyon fonları tarafından desteklenen bir kuruluştur.Shandong eyaletinde önemli bir kuruluş olarak, büyük zemin tipi torna serisini araştıran ve üreten ilk kuruluş biziz.

 

Ürünlerimiz Gürcistan, Rusya, Hindistan, İran, Panama, Kolombiya, Brezilya, Endonezya, Avustralya, Meksika, Amerika, Fransa, İran, Şili, Norveç, Tayland, Pakistan, Arjantin vb. Ülkelere ihraç edilmiştir. Mükemmel ve istikrarlı olması nedeniyle alt fiyat ve profesyonel satış sonrası hizmet ile kalite, bizi diğer rakiplerden ayırıyor ve yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerden iyi bir ün kazanıyor.

 

“Çeşitlilik ve mükemmellik arayışı” anlayışı ile müşterilerimize üstün ürün ve hizmet sunmayı hedefliyoruz.

 

Etiket: Çin Profesyonel Torna Üreticisi, Torna Makinesi, Yatay Torna, CNC Torna, Boru Torna, Rulo Torna Torna, Dikey Torna.

 

 

 

İletişim bilgileri
Qingdao North Torch Machine Tool Co.,Ltd

İlgili kişi: Anna Sun

Tel: 18266613366

Faks: 86-532-87729858

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)